Historie

  • 2008 - kapelu v září založil Kimmer, který do svého počinu uvrtal kolegy z práce Tomina (kytara) a Křupina (basa). Společně dávají dohromady Kimmerovu autorskou tvorbu, prozatím v akustické podobě.

  • 2009 - koncem března se kapela rozrůstá o bubeníka Balua a začíná zkoušet ve zkušebně kapely Orchidea. 13. 6. 2009 hraje kapela v Karviné v Hard Cafe svůj první koncert, odehraný v akustické podobě. Pár klipů z něj je v sekci „video“. V srpnu po téměř ročním působení odchází z kapely Tomino a kapela zároveň střídá zvuk akustických kytar za syrovější zvuk kytar elektrických. V říjnu do kapely přichází nový kytarista Vojťas a basák Bišop, který střídá odstupujícího Křupina. V prosinci kapela natáčí své první demo cd "Z plných plic".

  • 2010 - v březnu se kapela stěhuje do vlastní zkušebny a v květnu se účastní soutěže rockaréna na rádiu Hey, kde vyhrává květnové kolo hitparády a pouští se do koncertování.

  • 2011 - v únoru z kapely odchází kytarista Vojťas a v březnu bubeník Balů. I když se zdá, že kapela končí, opak je pravdou. Po usilovném hledání se kapela v květnu rozrůstá o bubeníka Jirku, který je novým motorem kapely a v červenci doplňuje stav druhý kytarista Dave. Kapela je znovu komplet.

  • 2013 - během února kapela natáčí v GM studiu v Jablunkově cd s názvem "druhá šance" a to pak po pečlivých přípravách vychází v září. Ve stejném měsíci však kapelu opouští bubeník Hobit a jeho post dočasně zastupuje Čepo, který v GM studiu cd "Druhá šance" kapele nahrával.

  • Nemáme ambice být nejlepší kapelou ve vesmíru a na nic si nehrajem, jen prostě chceme dělat to, co nás baví, tak nám držte palce.